RİRİASHAV FAN CLUB

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RİRİASHAV FAN CLUB

Rihanna ashley ve avriL fan club

2 posters

Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri...

Admin-AvriL
    Admin-AvriL
    AvriL_Koliq_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 248
    İş/Hobiler : Bu Siteyi DüzenLemek
    Lakap : AvriL Koliq
    Favori Hayvanın Hangisi? : Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri... 11lr4

Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri... Empty Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri...

Mesaj  Admin-AvriL Ptsi Şub. 02, 2009 12:51 am

belki sizlere klasik gelebilir ama bu düşünceleri beni biraz şaşırttı ve altını çizmek istedim...bir reportajda hepsi kızlarına şöyle bi soru yöneltiliyor

soru
    Mesela bugün makyajlarınızı siz mi yaptınız? Siz mi yaparsınız? Makyaj eğitimi aldınız mı?

Cemre: Ben istesem makyajı düzgün şekilde yaparım ama artık saç ve makyaj yaptırmak istemiyorum. Hiç hoşuma gitmiyor saç ve makyaj yaptırmak elimde olsa hiç makyajsız şekilde çıkıcam rahat rahat, ama olmuyor yani

Eren: Makyaj eğitimi almadık. Ama artık suratımıza makyözler çok fazla makyaj yapa yapa kendimize en çok yakışanı yavaş yavaş bulmaya başladık. Bir de makyaj nasıl yapılır yavaş yavaş biz de. Ben de bugün kuaföre gitmedim. Zaten saçlarım normal, yani makyajı da kendim yaptım. Birde sürekli kuaföre gidip makyaj yaptırmak... hani gerek yok diye düşünüyorum.

Yasemin: Ben bugün kuaföre gitmedim. Kendi kendime yaptım her şeyi. Saçıma da fazla şey yapmıyorum artık... konserlere çıkarken bazen kendim yapıyorum, daha kolay ve daha pratik. Doğallıktan yana daha çok yakışıyor açıkçası bana kendi halinde bırakmak. Makyajımı da kendim yaptım. Bugün aslında Erenle biz gitmedik kuaföre üşendik. Biz kendimiz yaptık.

Gülçin: Bu arada ya şey; biz hep beraber küçüklüğümüzden beri, sahneye çıktığımız için, kendi makyajlarımızı ve sahne makyajımızı kendimiz yapmak zorunda kalıyorduk. Bu sahne makyajı başka bir şey ama, ben öyle bir şey ki bazen özellikle rimel sürerken batırıyorum ve kendim yapmamayı tercih ediyorum o yüzden; ben de bugün kalkıp kuaföre gittim yani. (gülüşmeler)

Cemrenin makyajı sevmemsi hatta yapmak istememesi beni çok şaşırtı ben Cemrenin böyle bi yorum yapmasına çokta sevindim..Hadi yasemin ve Erenden beklerdim... Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri... Icon_wink
    ♥♥AdmiN♥BuKeT♥♥
    ♥♥AdmiN♥BuKeT♥♥

Kadın Mesaj Sayısı : 199

Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri... Empty Geri: Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri...

Mesaj  ♥♥AdmiN♥BuKeT♥♥ Ptsi Şub. 02, 2009 9:05 am

hımm saol cnm
    Admin-AvriL
    Admin-AvriL
    AvriL_Koliq_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 248
    İş/Hobiler : Bu Siteyi DüzenLemek
    Lakap : AvriL Koliq
    Favori Hayvanın Hangisi? : Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri... 11lr4

Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri... Empty Geri: Grup Hepsinin Makyaj Hakkında DüşündükLeri...

Mesaj  Admin-AvriL Ptsi Şub. 02, 2009 4:40 pm

öNemli değil Bitterim

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 4:22 pm