RİRİASHAV FAN CLUB

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RİRİASHAV FAN CLUB

Rihanna ashley ve avriL fan club

3 posters

Kral Dergisinde Cemre(m)'in Röportajı

admin-cemre
    admin-cemre

Kral Dergisinde Cemre(m)'in Röportajı Empty Kral Dergisinde Cemre(m)'in Röportajı

Mesaj  admin-cemre Salı Şub. 03, 2009 4:52 pm

cemre hanım aşk dedikodularına ne diceksiniz

cemre:ben bu işi çok ciddiye alıyorum vede kenanında bu işi ciddiye aldıpını düşünüyorum.

kenan:evet yani ne yalan söyliyim ilk albümleri çıktığından beri cemreye karşı bi sevgi vardı içimde ve onu şimdi cemreyle paylaşıyorum.ama şimdi izin verirseniz gitmek zorundayız. lütfen size bir kaç daha soru soralım gitmeyinn gitmeyin..

ayrıdır

heygirl dergisi cemre röportajı
    Dikkat:kırmızılılar soru
    Müzik yaşamınızı etkileyecekmi sence bu dizi
    hayır,etkilemeyecek şekilde ayarlıyoruz programımızı.Enerjimiz bitiyor , ama elimizden geleni yapıyoruz.Aslında bazen nasıl dayanabildiğimize inanamıyoruz.Biraz uyuyabilsek çok mutlu olucaz.(esniyor)
    Sana yapılan en güzel doğum günü süprizini hatırlıyormusun?
    kızlarla tanıştığımdan beri bütün doğum günlerim çok güzel geçti,bana hepsüpriz hazırladılar
    Bu güne kadar aldığın en güzel doğum günü hediyesi nedir?
    Küçükken dedemin kucağında uyurken bir fotorafımı çekmişler.Dedem çerçeveletip bana onu hediye etmişti.EN güzel hediye buydu benim için.
    Yasemin in doğum günü diyelim ki ona nasıl bir doğumgünü hazırlarsın?
    Ona , dördümüzün de geleceği, şuan bulunduğumuz ortamdan çok uzakta ıssız, yeşillik içerisinde bir yerde bir tatil ayarlarım.
    Mezuniyet sana neyi çarıştırıyor?
    Konservatuarda mezuniyet diye bir durum yoktu.Onun için hep çok özenmişizdir günlerce süren mezuniyet partisi hazırlıklarına,gecelerine...O yüzden de mezuniyet bana, herkesin özenle giyinip süslendiği,biraz hüzünlü, biraz sevinçli bir olay gibi geliyor.
    Mezuniyet partisine gitme şansın olsa nasıl giyinirdin?
    Prenses gibi;kabarık bir etek, fiyonklu bir şeyler...Güzel olabilmek için elimden geleni yapardı
    ♥♥AdmiN♥BuKeT♥♥
    ♥♥AdmiN♥BuKeT♥♥

Kadın Mesaj Sayısı : 199

Kral Dergisinde Cemre(m)'in Röportajı Empty Geri: Kral Dergisinde Cemre(m)'in Röportajı

Mesaj  ♥♥AdmiN♥BuKeT♥♥ Çarş. Şub. 04, 2009 10:00 am

teşekkürlerr cemre hakkında bir çok kategori yapmışsın çok saol
    Admin-AvriL
    Admin-AvriL
    AvriL_Koliq_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 248
    İş/Hobiler : Bu Siteyi DüzenLemek
    Lakap : AvriL Koliq
    Favori Hayvanın Hangisi? : Kral Dergisinde Cemre(m)'in Röportajı 11lr4

Kral Dergisinde Cemre(m)'in Röportajı Empty Geri: Kral Dergisinde Cemre(m)'in Röportajı

Mesaj  Admin-AvriL Çarş. Şub. 04, 2009 6:49 pm

saol çok güzel

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 8:06 am